Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pierwsza Dama wspiera akcję charytatywną. Na aukcję przekazała wyjątkowy naszyjnik

JD 13:24 28 listopada 2020
Zdjęcie ilustracyjne.commons.wikimedia.org/The White House
Pierwsza Dama przekazała na aukcję charytatywną “Choinki Jedynki” złoty naszyjnik, który miała na audiencji u Papieża Franciszka oraz bożonarodzeniowy obrazek wykonany techniką decoupage.

Pierwsza Dama napisała w liście, że podczas tegorocznego Bożego Narodzenia, które przypada w trudnym czasie epidemii, powinniśmy być szczególnie wyczuleni na potrzeby innych. Podarujmy im szczęście – to, czego brak odczuwają na co dzień.

Co Pierwsza Dama przekazała na aukcję?

Na aukcję choinkową - już tradycyjnie - przygotowałam obrazek wykonany techniką decoupage’u, przedstawiający świąteczny kiermasz w małym miasteczku w bożonarodzeniowej scenerii utrzymany w kolorystyce bieli i błękitu z elementami skrzącego się śniegu. Na obrazku umieściłam życzenia dla osoby, która go wylicytuje. Dodatkowo na aukcję przekazuję również złoty naszyjnik polskiej marki Gold Mark, który miałam na sobie podczas ostatniej audiencji u Papieża Franciszka. Mam szczerą nadzieję, że przekazane przeze mnie przedmioty sprawią komuś radość oraz przyczynią się do wsparcia podopiecznych Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko zajmującej się osobami niepełnosprawnymi intelektualnie i Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju Psychiatrii i Opieki Środowiskowej prof. Andrzeja Cechnickiego, które podejmuje wysiłki, by osoby z zaburzeniami psychicznymi mogły w pełni funkcjonować w społeczeństwie- napisano w liście.

Szanowni Państwo, naprawdę warto pomagać! - zaapelowała Agata Duda, zachęcając do udziału w akcji.

Źródło: prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze