Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piechociński: Byliśmy, jesteśmy i będziemy w parlamencie

ap 23:58 25 października 2015
twitter@Piechocinski
– Byliśmy, jesteśmy i będziemy w parlamencie. PSL zawsze był ugrupowaniem parlamentarnej demokracji, stojącym na straży konstytucji i praw naszego narodu – mówił szef Polskiego Stronnictwa Ludowego Janusz Piechociński komentując sondażowe wynik wyborów według których partia ta zdobyła 5,2 proc.

Według sondażu exit poll, Prawo i Sprawiedliwość wygrało wybory parlamentarne z wynikiem 39,1 proc. Na drugim miejscu znalazła się Platforma Obywatelska, która traci do zwycięzcy aż 16 pkt. proc. PSL zdobyło w tym sondażu 5,2 proc. CZYTAJ WIĘCEJ

Wyniki te skomentował lider Ludowców Janusz Piechociński.

Ocenił on, że Polacy chcieli zmiany i właśnie tej chęci efekt pokazują te wybory. Odnosząc się do wyników swojej formacji powiedział: "Byliśmy, jesteśmy i będziemy w parlamencie".

– PSL zawsze był ugrupowaniem parlamentarnej demokracji, stojącym na straży konstytucji i praw naszego narodu – przekonywał. Jak dodał, bez względu na to, czy PSL będzie w koalicji, czy w opozycji, partia ta będzie dotrzymywała swoich obietnic i będzie je realizować w nowym parlamencie. – Zawsze będziemy służyć Polsce – zapewniał Piechociński.

Źródło: tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze