Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Piecha: Nasz rząd robi wszystko, aby zapobiec armagedonowi

JJ 18:59 6 kwietnia 2020
Telewizja Republika
Gościem redaktora Adriana Stankowskiego w programie „Nie daj się epidemii” na antenie Telewizji Republika był poseł PiS i były wiceminister zdrowia, Bolesław Piecha.

Rozmowa dotyczyła sytuacji Polski w czasie pandemii koronawirusa. Zanim redaktor Stankowski zadał swojemu gościowi kilka pytań, mieliśmy możliwość obejrzeć wystąpienie sejmowe ministra zdrowia Łukasza Szumowskiego.

– Myślę, że jesteśmy na krzywej wzrostowej, jeszcze nie osiągnęliśmy tzw. wypłaszczenia. Każda epidemia ma swoją historię, swoją zwyżkę, jakieś utrzymanie się zachorowań w tym samym miejscu, a wreszcie ich spadek- stwierdził poseł Piecha. 

– My robimy w Polsce wszystko, aby ta krzywa była wypłaszczona, żeby nie doszło do armagedonu, do takiej sytuacji, jaką obserwujemy w północnych Włoszech, Hiszpanii czy Nowym Jorku. Staramy się więc kontrolować jak się tylko da, głównie poprzez kwarantannę i nakazy czy rekomendacje dotyczące naszych wzajemnych kontaktów, działaniu sklepów czy biur, zamknięciu szkół etc.- podkreślił. 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze