Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Petru odpowiada na hasło PO: Wysyłają urzędników skarbowych, żeby dobijali polskie firmy

mg 13:28 1 października 2015
twitter/@RyszardPetru
Na konferencji prasowej Ryszard Petru odniósł się do nowego hasła Platformy Obywatelskiej "Silna gospodarka, wyższe płace". – Hasła muszą być wiarygodne. Platforma, podobnie jak PiS, chce zwiększać wynagrodzenia Polakom ustawami. To niepoważne – stwierdził Petru.

– Hasła muszą być wiarygodne. Platforma, podobnie jak PiS, chce zwiększać wynagrodzenia Polakom ustawami. To niepoważne. Gospodarka może silna tylko wtedy, gdy jest silna przedsiębiorczość, a to PO wysyła urzędników skarbowych, żeby dobijali polskie firmy. Bo jest przykaz: „80% kontroli ma się kończyć sukcesem”. Co to za silna gospodarka? – dopytywał polityk, cytowany przez 300polityka.pl

– Ja nie wiem, co PO proponuje. Po 8 latach Platforma pokazała, co oferuje. W związku z tym uważam, że to, co mówią liderzy PO, jest dziś bardzo mało wiarygodne. Nie może być tak, że w ostatnich czterech tygodniach kampanii Platforma przypomina sobie o nowych rzeczach, które Polakom chce zaoferować. Mieli na to 8 lat – zmarnowanych 8 lat, niewykorzystanej szansy – dodawał.

W zamian propozycji Platformy Obywatelskiej, Petru zaproponował własne rozwiązania. – W związku z tym hasło musi być wiarygodne. My proponujemy wyższe wynagrodzenia poprzez konkurencyjność, efektywność polskiej gospodarki. (...) Nowoczesna proponuje 3×16 – czyli proste i przejrzyste podatki – oferujemy też rozwiązanie, które już zadziałało, czyli ustawę jak za Wilczka – to co nie jest zabronione, jest dozwolone – a także hasło: „Polska bez przywilejów” – mówił. 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze