Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Petru: Chcę pracować nad przyspieszonymi wyborami. Im szybciej, tym lepiej

zm 11:41 19 stycznia 2016
twitter/@_Nowoczesna
– Od samorządów można zacząć – mówił w poranku radia RMF FM lider partii .Nowoczesna Ryszard Petru. Polityk tłumaczył czemu chce jak najszybszego wprowadzenia zmian na polskiej scenie politycznej oraz jak postrzega działania obecnego rządu.

Polityk pytany przez dziennikarza o przyspieszone wybory stwierdził, że można zacząć od powtórzenia wyborów samorządowych. Petru mówił o przyspieszonych wyborach w wywiadzie dla holenderskiej prasy, podczas swojej wizyty w tym kraju.

W poniedziałek lider .Nowoczesnej spotkał się m.in. z premierem holenderskiego rządu Markiem Rutte oraz sekretarzem stanu ds. imigracji w ministerstwie sprawiedliwości Klaasem Dijkhoffem.

– Od samorządów można zacząć (...) to są pierwsze wybory, gdzie można by pokazać istotnie silną porażkę Prawa i Sprawiedliwości – mówił Petru. Jak podkreślał polityk, teraz chcę pracować, aby wybory nastąpiły jak najszybciej. – Im szybciej, tym lepiej. Jarosław Kaczyński – przypomnę – przyspieszył kiedyś wybory. Była taka sytuacja w historii – dodał.

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze