Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pedagogika wstydu wpajana przez lata przez Wyborczą i jej elity poległa! 97 proc. Polaków odczuwa dumę ze swojego pochodzenia

pmb 11:21 16 sierpnia 2018
pxhere.com
Sondaż CBOS pokazuje, że aż 97 proc. Polaków odczuwa dumę z swojego pochodzenia. 71 proc. uważa, że takie uczucie towarzyszy dość często. Machina Wyborczej i jej pseudoelit, wpajających przez lata „hańbiące” momenty historii, została zatrzymana.

Zdaniem twórców raportu odczuwanie dumy z polskości jest powiązane ze zróżnicowaniem światopoglądowym. O wiele częściej zdarza się ono badanym o poglądach prawicowych (81 proc.) niż lewicowych i centrowych (po 66 proc.), a także respondentom uczestniczącym w praktykach religijnych kilka razy w tygodniu (86 proc.).

Z uzyskanych deklaracji wynika, że 24 proc. badanych odczuwa dumę z pochodzenia narodowego w związku z sukcesami sportowymi. 18 proc. respondentów odczuwa dumę na co dzień, stale. Część Polaków jest dumnych na wspomnienie polskiej historii i bohaterstwa Polaków (10 proc.).

Inne sytuacje, w których badani są dumni z pochodzenia, to wyjazdy zagraniczne (9 proc.) oraz obchody świąt narodowych i inne odwołania do symboli narodowych (8 proc.).

Apel do Michnika, Grossa i wszystkich tuzów Wybiórczej: Polacy są dumni! Nie wstydzą się swojej narodowości.

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze