Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz po ataku na Magdalenę Ogórek: bojówki opozycji bezkarnie terroryzują demokrację w Polsce

pmb 8:48 3 lutego 2019
Twitter/Telewizja Republika
„Bojówki opozycji na razie bezkarnie pod ochroną sądów terroryzują demokrację w Polsce. Napaść na Magdalenę Ogórek i radość z jej płaczu... Atak na „pisowską szmatę” Ewę Stankiewicz. Fizyczny atak na mnie pod Sejmem, zniszczenie grobu moich rodziców” – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

„Auto oplute, porysowane, obklejone całkowicie naklejkami, wyzwiska, rzucanie się pod koła. Szarpanina i przemoc. Tak wyglądał mój wyjazd z TVP. A oni się cieszą i wklejają film” – napisała Magdalena Ogórek na Twitterze tuż po brutalnym zajściu pod Sejmem.

„Kłamczucha, precz, wstyd i hańba!” – to tylko niektóre z okrzyków demonstrujących w sobotę przed siedzibą TVP Info w centrum Warszawy. Były one kierowane do Magdaleny Ogórek, która wychodziła po emisji programów „Minęła 20” i „Studio Polska”. Agresywni demonstranci blokowali wyjazd kobiety, przyklejali jej obraźliwe naklejki do samochodu, zachowywali się w sposób niezwykle agresywny.

Poniżej zamieściliśmy materiał wideo z ataku rozszalałych ludzi, których zachowanie ma niewiele wspólnego z normalnością:

Sprawę skomentowała prof. Pawłowicz:

Komentarze pod filmem są jednoznaczne:

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze