Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz: i po Robercie i jego Wiośnie. Do mnie też się z pięściami szykował...

pmb 11:06 18 kwietnia 2019
Flickr/MEDIA WNET/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)
I po Robercie i jego Wiośnie. Do mnie też się z pięściami szykował w ubiegłej kadencji. No a kto ma korzyść na „załatwieniu” Roberta... No kto? Taaak, Grzegorz Schetyna i jego Europejska Koalicja – stwierdziła na Twitterze Krystyna Pawłowicz.

Z ustaleń „Super Expressu” wynika, że blisko 20 lat temu na wokandę sądu rejonowego w Krośnie trafił akt oskarżenia przeciwko synowi Heleny Biedroń. Prokuratura postawiła mu zarzuty z art. 157 i art. 207 kodeksu karnego dotyczące spowodowania uszczerbku na zdrowiu i znęcania – wskazuje „Super Express”.

Co ma do powiedzenia matka Biedronia? – Nie chcę do tego wracać, to był straszny czas... Nasz dom przypominał wtedy piekło. Robiłam wtedy co musiałam, żeby chronić siebie, Roberta i resztę naszej rodziny przed mężem.

„I po Robercie i jego Wiośnie. Do mnie też się z pięściami szykował w ubiegłej kadencji. No a kto ma korzyść na załatwieniu Roberta... No kto? Taaak, Grzegorz Schetyna i jego Europejska Koalicja” – wskazuje na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

Źródło: twitter.com/se.pl

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze