Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Paulina Zarzeczna: Ta nagroda to kolejny z miliona powodów do poczucia dumy z mojego taty

AS 21:13 5 czerwca 2018
Telewizja Republika
Ś.p. Paweł Zarzeczny został odznaczony wyróżnieniem Telewizji Republika. Nagrodę odebrała jego córka, Paulina – Pozwolę sobie zająć państwu chwilę. Dziękuję bardzo za tę nagrodę dla mojego taty. To koleiny z miliona powodów do poczucia dumy z mojego taty. Zdawalem sobie to wcześniej i mam nadzieję, że wszyscy sobie zdawali z tego sprawę - powiedziała.

– Kolejne wyróżnienie wędruje do człowieka, który bardzo silnie odsinął swoją osobowość na Republice. Pawle.. na zawsze pozostaniesz w naszej pamięci - zapowiedziała redaktor Kania. 

Nagrodę dla ś.p. Pawła Zarzecznego odebrała jego córka - Paulina Zarzeczna.  

– Pozwolę sobie zająć państwu chwilę. Dziękuję bardzo za tę nagrodę dla mojego taty. To koleiny z miliona powodów do poczucia dumy z mojego taty. Zdawalem sobie to wcześniej i mam nadzieję, że wszyscy sobie zdawali z tego sprawę - powiedziała.  

– Ponieważ tata zwykł wciskać anegodotki zawsze to ja także sobie teraz na taką pozwolę. Tata zaraził mnie pasją do czytania książek. Była taka jedna książka, która była dla nas bardzo ważna. Jest to ,,Encyklopedia duszy rosyjskiej'' - wspomniała córka Pawła Zarzecznego. 

Paulina Zarzeczna przywołala historię bohatera literackiego, który miał trudno dzieciństwo i któremu życie rzucało kłody pod nogi. Ale dzięki swojemu trenerowi został mistrzem świata. 

– Tata był największym mistrzem skakania przez skakankę przez wszystkie kłody życia i jestem z niego bardzo dumna. (...) Chciałbym życzyć wszystkim z Telewizji Republika, wszystkim widzom tej umiejetnosći skakania przez wszystkie płotki w życiu i widzeniu tego swojego trenera w rodzinie, w bliskich, w Bogu - powiedziała. 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze