Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Patryk Jaki wzywa Różę Thun do wyznania prawdy! Jakie jest jej powiązanie z fundacją Otwarty Dialog?

AS 15:57 24 kwietnia 2019
zrzut z ekranu serwisu You Tube
Albo nam zależy na suwerennej Polsce i chcemy wybierać polityków, którzy może popełniają nawet błędy, ale nie mamy żadnych wątpliwości, żę służą Polsce, albo chcemy wybierać polityków, którzy maja właśnie takie konotacje. Dlatego chcę powiedzieć tak: Róża Thun stchórzyła, jak wezwałem ją do debaty w Krakowie, natomiast chcę ponowić to wezwanie - mówił Patryk Jaki na briefingu w Kielcach

– Okazuje się, że moja główna kontrkandydatka w tych wyborach, Róża Thun, wielokrotnie broniła właśnie  fundacji Otwarty Dialog, która – jak piszą brytyjskie media – jest rosyjską agenturą. Mieszkańcy województwa świętokrzyskiego mają prawo wiedzieć, jaka jest tutaj rola Róży Thun i czy świadomie wspierała tę rosyjską agenturę według tego, co pisze prasa brytyjska - powiedział Patryk Jaki.

– Albo nam zależy na suwerennej Polsce i chcemy wybierać polityków, którzy może popełniają nawet błędy, ale nie mamy żadnych wątpliwości, żę służą Polsce, albo chcemy wybierać polityków, którzy maja właśnie takie konotacje. Dlatego chcę powiedzieć tak: Róża Thun stchórzyła, jak wezwałem ją do debaty w Krakowie, natomiast chcę ponowić to wezwanie. Jeżeli nie ma odwagi w Krakowie, to może w Kielcach. Wzywam Thun do debaty. To dla niej szansa i okazja do tego, żeby wytłumaczyła się ze swoich znajomości z tą fundacją – dodał.

 

Źródło: 300polityka.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze