Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Patryk Jaki: po konwencji Biedronia widać, że przyszłość III RP to brutalna walka z kościołem, aborcja na życzenie...

pmb 8:55 4 lutego 2019
Fot. zrzut ekranu z serwisu Twitter
„Po euforii III RP nad Wiosną R. Biedronia widać, że przyszłość tej strony w Polsce to brutalna walka z kościołem, aborcja na życzenie, unikanie tradycyjnego patriotyzmu i historii (brak hymnu RP na konwencji). Będziemy bronili Polski przed tymi „modami” z zachodu!” – napisał na Twitterze wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki.

– To my tę wiosnę zrobimy. To my jesteśmy świeżością, to my jesteśmy tą wiosną, to my wniesiemy świeżość do polskiej polityki. Zapraszam was dzisiaj: stwórzmy siłą polityczną, która zmieni oblicze tego kraju, która wprowadzi świeże powietrze do tej zatęchłej polityki – mówił Robert Biedroń podczas konwencji nowego ugrupowania. Jaka to świeżość?

Wprowadzenie związków partnerski, wycofanie religii ze szkół, renegocjacja konkordatu oraz rozszerzone prawo do aborcji.

Patryk Jaki skomentował postulaty Wiosny:

„Po euforii III RP nad Wiosną R. Biedronia widać, że przyszłość tej strony w Polsce to brutalna walka z kościołem, aborcja na życzenie, unikanie tradycyjnego patriotyzmu i historii (brak hymnu RP na konwencji). Będziemy bronili Polski przed tymi „modami” z zachodu!”.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze