Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PARODIA! Tomczyk wykorzystał hymn w Sejmie. Liziniewicz: mam nadzieję, że pan Tomczyk w przyszłości oszczędzi nam już swoich występów wokalnych [WIDEO]

M.N. 19:47 12 listopada 2019
Telewizja Republika
Myślę, że duża część nowo wybranych posłów jest zwyczajnie niedoświadczona, zwłaszcza na opozycji. Jeśli nie mamy czym błyszczeć to błyszczymy niestety głupotą - powiedział na antenie Telewizji Republika Jacek Liziniewicz, publicysta, „Gazeta Polska Codziennie”, który był gościem red. Tomasza Sakiewicza w programie „Dziennikarski poker”.

Tomasz Grodzki (KO) został wybrany we wtorek marszałkiem Senatu X kadencji izby. Poparło go 51 senatorów.

Na Stanisława Karczewskiego (PiS) zagłosowało 48 senatorów, a jeden senator wstrzymał się od głosu.

– Wszystko waży się tak naprawdę o głos. To sytuacja wręcz nadzwyczajna – powiedział gość red. Sakiewicza.

– Trudno sobie wyobrazić, żeby przez najbliższe 4 lata nikt się nie rozchorował czy nie miała miejsca żadna losowa sytuacja. Może okazać się nagle tak, że partia, która ma większość tę większość straci – mówił Liziniewicz odnosząc się do obecnej sytuacji w Senacie. 

We wtorek po godzinie 19:00 Sejm wznowił obrady i zajął się wyborem pięciorga wicemarszałków Izby. Głos zabrał poseł PO Cezary Tomczyk i… zaczął śpiewać hymn. Wywołało to wiele reakcji wśród internautów, którzy nie wróżą panu Tomczykowi świetlanej kariery muzycznej. 

– Mam nadzieję, że PO nie wybrała tego, który najlepiej śpiewa, bo to by bardzo źle świadczyło o tym ugrupowaniu. Pewnie miał być to jakiś dziwny event w związku z wygraną w Senacie. Mam nadzieję, że pan Tomczyk w przyszłości oszczędzi nam już swoich występów wokalnych – ironizował Jacek Liziniewicz.

– Mieliśmy już szalik z napisem „konstytucja”. (…) Była też pani w koszulce z tym samym napisem. Myślę, że duża część nowo wybranych posłów jest zwyczajnie niedoświadczona, zwłaszcza na opozycji. Jeśli nie mamy czym błyszczeć to błyszczymy niestety głupotą – nadmienił.

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze