Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Paranoja! Lewicowe działaczki widzą problem w tym, że uczennice liceum włożyły spódniczki na Dzień Kobiet. Wylała się fala hejtu...

pmb 21:50 15 marca 2019
Pxhere.com/CC0 Public Domain
Zachęcanie dziewcząt do korzyści z wkładania spódniczki może prowadzić do uprzedmiotowienia kobiet – twierdzi lokalna działaczka lewicy, którą cytuje Radio Poznań.

Jak mówią sami członkowie samorządu uczniowskiego, zostali oni obrzuceni w internecie oskarżeniami o seksizm i było im przykro bo widzieli, że na dniu kobiet w szkole większość dziewcząt była ubrana w sukienki lub spódniczki i były dumne. Jednak Kamila Kasprzak z partii Razem uważa, że zachęcanie dziewcząt do korzyści z wkładania spódniczki może prowadzić do uprzedmiotowienia kobiet „sprowadzania kobiety do stroju, wyglądu do stereotypizacji” – czytamy na portalu Radia Poznań.

– To zaplanowane działania, które od wielu lat się toczą i mają przeformatować społeczeństwo i zmienić znaczenie pojęć takich jak kobiecość, męskość, to wszystko ma być przewrócone do góry nogami. To się dzieje na naszych oczach – twierdzi senator PiS i wieloletni pedagog Robert Gaweł.

Do czego może nas doprowadzić szaleństwo skrajnej lewicy?

Źródło: Radio Poznań

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze