Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pamiętacie? Zepchnęła koleżankę z mostu! Dziś, gdy usłyszała wyrok, zalała się łzami. ZOBACZ

M.N. 21:53 28 marca 2019
YouTube
Dwa dni więzienia i 38 dni prac społecznych – to wyrok, jaki usłyszała za zepchnięcie koleżanki z mostu Taylor Smith. Pokrzywdzona wyszła z wypadku z uszkodzonym płucem i połamanymi żebrami.

W sierpniu Jordan Holgerson pojechała razem z przyjaciółmi do parku Moulton Falls, gdzie doszło do feralnego zdarzenia.

Nastolatka dała się namówić grupie znajomych na skok z 18-metrowego mostu. Dziewczyna ostatecznie rozmyśliła się i chciała się wycofać. Wtedy Taylor Smith zepchnęła ją do wody.

W wyniku upadku nastolatka trafiła do szpitala ze złamanymi żebrami i przebitym płucem.

– Myślałam, że nic jej nie będzie – mówiła wówczas Smith. Dodała również, że nigdy nie chciała jej zranić, „naprawdę przykro, że tak się stało”.

Dziewczyna, w wyniku zdarzenia do dzisiaj cierpi na ataki lęku. Chodzi także na fizjoterapie z powodu problemów z barkiem.

Taylor Smith, która stanęła przed sądem, zapewniała, że jest jej bardzo przykro i wyciągnęła wnioski. – Chcę szczerze przeprosić Jordan Holgerson, jej rodzinę i przyjaciół za ból i upokorzenie, jakie spowodowałam swoim bezmyślnym zachowaniem – oznajmiła. 

Sąd uznał dziewczynę za winną zarzucanych czynów i wymierzył jej karę dwóch dni pozbawienia wolności oraz 38 dni prac społecznych. Smith otrzymała również dwuletni zakaz kontaktowania się z Jordan. Musi też zapłacić 300 dolarów grzywny.

ZOBACZ NAGRANIE: 

 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.167/1) - SKĄD KWAŚNIEWSCY MAJĄ MILIONY?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze