Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Pałka Obywatelska": władze Warszawy pod wodzą Rafała Trzaskowskiego nie radzą sobie z zarządzaniem stolicą

Jacek Wrona 9:00 8 lipca 2020
Portal TV Republika
W ciągu ostatnich kilku dni dwóch zaćpanych kierowców niemieckiej firmy transportowej „Arivva” obsługującej część warszawskiego transportu publicznego, spowodowało wypadki drogowe w tym jeden śmiertelny, pod wpływem narkotyków. Jeden z nich naniuchał się amfetaminy, drugi prawdopodobnie metamfetaminy. To, że władze Warszawy pod wodzą jej prezydenta Rafała Trzaskowskiego nie radzą sobie z zarządzaniem stolicą, jest rzeczą powszechnie znaną i oczywistą, dochodzi tu jednak wątek naużywania środków psychoaktywnych przez mieszkańców tego miasta.

Pracując przez kilka lat w Zarządzie „warszawskim” CBŚ, poznałem to środowisko i olbrzymie przyzwolenie na sięganie po narkotyki w szczególności ze strony jego „elit” i celebrytów. Rządząca tu od wielu lat Platforma Obywatelska ma raczej do tego liberalny stosunek. Ksywa „biały nos” przylgnęła do kilku jej prominentnych członków. Na „warszafce” nie robi to większego wrażenia, zalewanie ściekami Wisły, problemy ze spalarnią śmieci, brak drożnej kanalizacji, zatory komunikacyjne, to pestka w stosunku do rządów „krwawego Prezesa”!

Od 26 lat zajmuję się problematyką narkomanii, uzależnień i związaną z tym przestępczością. Jestem autorem lub współautorem 9 pozycji książkowych na ten temat i wiem, że to jeden z największych problemów współczesnego świata, w tym oczywiście i Polski.  Truizmem jest opis konsekwencji jakie niesie za sobą sięganie przez substancje psychoaktywne, szczególnie przez młodzież, i żadne pseudonauki czy ideologie tego nie zmienią!

Jako wyborca, ojciec szóstki dzieci i nauczyciel z wykształcenia, żądam od kandydatów na urząd Prezydenta RP, jasnej deklaracji co zamierzają w tej sprawie zrobić. Oczywiście mam świadomość ograniczeń prerogatyw prezydenckich, ale zdecydowana deklaracja może mieć istotny wpływ na decyzje parlamentu i rządu. O ile w przypadku pana Rafała Trzaskowskiego raczej na to nie liczę, to mam nadzieję, że odniesie się do tego przed drugą turą wyborów pan prezydent Andrzej Duda. Byłby to niezwykle istotny głos w tej „śmiertelnie” poważnej sprawie!

 

Źródło: Portal TV Republika

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze