Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ozdoba w mocnych słowach: Waltzowie byli beneficjentami afery reprywatyzacyjnej!

pmb 20:39 21 września 2018
Fot. Telewizja Republika
– Mąż Hanny Gronkiewicz-Waltz nie zwróciłby kwoty, którą zdobył w podejrzany sposób, gdyby nie Patryk Jaki. Waltzowie byli beneficjentami afery reprywatyzacyjnej! – powiedział rzecznik prasowy sztabu Patryka Jakiego, Jacek Ozdoba, który był gościem red. Marcina Bąka w programie „Wolne Głosy Wieczorem” w Telewizji Republika.

Na początku rzecznik powiedział jak wiele spotkań odbył Patryk Jaki z mieszkańcami:

— Zbliżamy się do setki spotkań. Zarzut wobec ministra był absurdalny (stałem pod pod blokiem). Pan Trzaskowski powiedział, że stał pod kamienicą. Dziennikarz odpowiedział, że ma nadzieję, że nie pod reprywatyzowaną — mówił Ozdoba.

— Ile zrobił Rafał Trzaskowski, a ile Patryk Jaki? Rozwikłanie afery reprywatyzacyjnej, tropienie nieprawidłowości, zarządzanie olbrzymim budżetem, rejestr pedofilów… A pan Trzaskowski? — pytał retorycznie.

— Pan minister zarządza jednym z największych budżetów w tej chwili. Nikt dzisiaj nie podważa kwoty jaką zarządza pan minister Jaki — stwierdził Jacek Ozdoba.

Polityczna odwaga Patryka Jakiego

— Pan minister ma doświadczenie dwóch kadencji w samorządzie. Samorząd, parlament, ministerstwo, komisja… A pan Trzaskowski?

Gdyby nie odwaga polityczna pana Jakiego, to osoby odpowiedzialne za reprywatyzację, dalej czerpałyby zyski, dalej by działały — wskazywał Ozdoba.

Mąż HGW nie zwróciłby kwoty, którą zdobył w podejrzany sposób, gdyby nie Patryk Jaki. Waltzowie byli beneficjentami afery reprywatyzacyjnej! Trzaskowski nigdy nie odciął się od HGW!

Stronniczość obecnych władz Warszawy

— Dzisiaj atakuje się Marsz Powstania Warszawskiego, a wspiera się marsze, które są skrajnie lewicowe — podkreślał gość programu.

— W Warszawie nie powinno być sporu ideologicznego. Tęcza to kwestia marginalna. Transport, uczciwość, walka ze smogiem… To są sprawy istotne dla warszawiaków — mówił.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze