Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ozdoba: dziękuję wszystkim moim wyborcom! Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku

M.N. 19:54 15 października 2019
Telewizja Republika
Gościem red. Adriana Stankowskiego w programie „Dziennikarski poker” na antenie Telewizji Republika był Jacek Ozdoba, poseł elekt – Prawo i Sprawiedliwość. – To dla mnie duże zobowiązanie i obiecuję, że będę ciężko pracował w Sejmie – mówił Ozdoba.

Jacek Ozdoba kandydował do Sejmu z okręgu płockiego. Zajął trzecie miejsce pod względem liczby zdobytych głosów - uzyskał ich 17 873. Wyprzedzili go tylko Maciej Małecki i minister zdrowia Łukasz Szumowski.

– Dziękuję moim wyborcom! To dla mnie wzruszające, zakładałem minimum, ale nigdy nie przepuszczałem, że zostanę wybrany tyloma głosami. To dla mnie duże zobowiązanie i obiecuję, że będę ciężko pracował w Sejmie – zaczął Ozdoba. 

– Kampanię prowadziłem bardzo intensywnie, starałem się być wszędzie, gdzie mieszkańcy. Wstawałem każdego dnia o 05:30. Odbyłem mnóstwo spotkań. To jest olbrzymi okręg, ale przeuroczy – mówił. 

– KO nie cieszy się tam popularnością, widziałem, jak wyborcy reagują na niektórych polityków tego środowiska – powiedział nam Ozdoba. 

Wielki sukces PSL?

– PSL odniósł sukces w skali kraju, ale jednak ten skręt w pewnej chwili w lewo, oklaskiwanie pana Jażdżewskiego spowodowały, że ten wynik nie jest powalający – ocenił.

– Grzegorz Schetyna doprowadził do tego, że teraz w Sejmie będą takie osoby, jak pani Jachira. To jest jakiś absurd, ta pani przekracza jakiekolwiek granice prawidłowego przekazu. Boję się, że parlament zamieni się w jakieś show. Obiecuję, że my zrobimy wszystko, aby do tego nie dopuścić – powiedział poseł elekt.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze