Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oto "zachowanie" totalnej opozycji! Arłukowicz po prostu zbył premiera. Thun też się "popisała" [WIDEO]

pmb 15:59 31 maja 2019
Maciej Łuczniewski/Gazeta Polska
Państwowa Komisja Wyborcza wręczyła w piątek w Sejmie zaświadczenia o wyborze nowym posłom do Parlamentu Europejskiego. Niestety... Nie wszyscy potrafili zachować się odpowiednio do pełnionych funkcji. Bartosz Arłukowicz, Róża Thun oraz Danuta Hübner zlekceważyli premiera i nie podali mu ręki.

Wiesław Kozielewicz (p.o. przewodniczącego Państwowej Komisji Wyborczej) zwrócił się do zebranych na sali nowo wybranych eurodeputowanych. – Zostaliście wybrani posłami do Parlamentu Europejskiego na kadencję 2019-2024, będziecie w nim reprezentować naród polski. Idziecie do Brukseli i Strasburga, by reprezentować naszą ojczyznę w Europie ojczyzn – podkreślał.

W Sali Kolumnowej nie pojawiło się jednak kilkoro nowych europosłów, m. in.: Marek Belka (Koalicja Europejska), Robert Biedroń (Wiosna), Włodzimierz Cimoszewicz (Koalicja Europejska) czyy Radosław Sikorski (Koalicja Europejska).

Zobacz także: Odlot! Thun: straszenie ludzi szariatem jest czymś tak okropnym. (...) To można sobie zorganizować...

Po odbiorze zaświadczenia nowi europosłowie podchodzili do premiera Mateusza Morawieckiego, by uścisnąć dłoń szefa rządu. Na Twitterze pojawiło się nagranie, na którym widać jak Bartosz Arłukowicz, Róża Thun oraz Danuta Hübner pomijają tę część

Poniżej można zauważyć zachowanie nowych europosłów:

Źródło: twitter.com/tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze