Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

OTO prawdziwe oblicze Konfederacji! Debata wykorzystana do szerzenia nienawiści

am 12:39 24 maja 2019
Filip Błażejowski/Gazeta Polska
Portal politykawsieci.pl opublikował analizy, z których wynika, że przekaz Konfederacji opiera się na ataku na Prawo i Sprawiedliwość. Ze statystyk wynika, że przekaz profili wspierających Konfederację opiera się wyłącznie na frontalnym ataku na obecny rząd.

Wczoraj na antenie TVP1 i TVP Info odbyła się debata wyborcza wszystkich komitetów wyborczych startujących w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Podzielono ją na pięć bloków tematycznych. Mimo braku skrajnych emocji i przewidywalnego przebiegu, na jaw wyszły prawdziwe motywacje Konfederacji.

Mimo braku szerszego zainteresowania debatą wśród mediów, Konfederacja jednoznacznie wykorzystała obecność w studio Telewizji Polskiej swojego przedstawiciela, Krzysztofa Bosaka.

"Debata została głównie wykorzystana przez profile wspierające partię #Konfederacja do promocji #Bosak oraz dużej krytyki posłanki #PiS #Wiśniewska, inni kandydaci praktycznie niezauważeni w social media" – czytamy w raporcie.

Portal politykawsieci.pl opublikował też statystyki na Twitterze. Ukazują one falę promocji Konfederacji w mediach społecznościowych.

 

Źródło: politykawsieci.pl, Telewizja Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze