Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oto owoce hejtu opozycji! Mężczyzna walczy o życie w szpitalu, bo zwrócił uwagę ...

Sebastian Moryń 12:39 14 lutego 2018
To co stało się dzień przed miesięcznicą smoleńską jasno pokazuje, że owoce walki z rządem, jakie produkuje opozycja totalna, są coraz bardziej krwawe. W środku nocy przed Pałacem Prezydenckim rozstawiano barierki ochronne przed miesięcznicą. Adrian C. zaczął głośno przeklinać: - Co za ... je tutaj ustawił!? Paweł K., który przechodził ze znajomymi ulicą Trębacką, usłyszał wulgarny komentarz i zareagował, zwracając Adrianowi uwagę na chamskie zachowanie. Wtem...

... Adrian C. wyciągnął nóż i zaatakował Pawła K, zadając mu trzy ciosy nożem - dwa pod serce i jeden w brzuch. Znajomi rannego zatrzymali sprawcę ataku. Policja szybko zareagowała. Sprawę opisuje "Super Express".

37-latek w stanie krytycznym trafił do warszawskiego szpitala przy Banacha. Lekarze nadal walczą o jego życie.

Podczas przesłuchania Adrian C. nie przyznał się do winy. Sąd zdecydował o tymczasowym areszcie dla nożownika. Grozi mu dożywocie.

Oto owoce działania KOD-u, Obywateli RP i opozycji PO i Nowoczesnej. Zainfekowali u swoich fanów pokłady nienawiści i agresji, i jak widać w tej tragicznej sytuacji chęć fizycznego eliminowania przeciwników politycznych. 

Czy opozycja zareaguje na to co stało się pod Pałacem Prezydenckim, czy będzie nadal jątrzyć i prowokować do podobnych działań?

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze