Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oto nowa szefowa MSZ! Janda proponuje jak zareagować na słowa Israela Katza: z uśmiechem i przyjaźnią

pmb 11:20 19 lutego 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Onet Rano
„Polska nie pojedzie na szczyt do Izraela, żeby przypieczętować opinię o nas. Zamiast z uśmiechem i przyjaźnią zrozumieć, że zdarzają się błędy i wpadki, potwierdzimy” – brzmią rady Krystyny Jandy dla polskich władz.

Napięte stosunki między Polską z Izraelem rozpoczęły się w momencie przytoczenia przez „The Jerusalem Post” słów, jakie izraelski premier Benjamin Netanjahu miał wygłosić w czwartek w Warszawie, oraz skandalicznej wypowiedzi tymczasowego izraelskiego ministra spraw zagranicznych Israela Katza.

Spór Izraela z Polską skutkował m.in. odwołaniem zaplanowanego w Jerozolimie spotkania szefów rządów Grupy Wyszehradzkiej (Polska, Czechy, Słowacja, Węgry) z premierem Izraela. – Delegacja polska nie pojedzie do Izraela. Nie pojedzie minister MSZ pan Czaputowicz. Podjąłem taką decyzję ponieważ słowa, które padły z ust ministra Kaca są absolutnie niedopuszczalne – informował wczoraj premier Morawiecki.

„Polska nie pojedzie na szczyt do Izraela, żeby przypieczętować opinię o nas. Zamiast z uśmiechem i przyjaźnią zrozumieć, że zdarzają się błędy i wpadki, potwierdzimy” – radzi aktorka Krystyna Janda. 

Źródło: facebook.com/telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze