Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oto człowiek mający na rękach krew niemal 3000 ludzi! Zatrzymanie współodpowiedzialnego zamachów z 11 września 2001 roku

am 9:33 20 kwietnia 2018
twitter.com
– Siły kurdyjskie w Syrii aresztowały niemieckiego dżihadystę pochodzenia syryjskiego oskarżanego o udział w planowaniu zamachów terrorystycznych z 11 września 2001 r. w Stanach Zjednoczonych – podała dziś agencja AFP.

– Możemy potwierdzić, że Mohammed Haydar Zammar, Niemiec pochodzenia syryjskiego, został pojmany ponad miesiąc temu przez naszych sojuszników – stwierdził rzecznik Pentagonu, Eric Pahon.

– Zammar został przedstawiony w raporcie Państwowej Komisji w dniu 11 września jako żarliwy islamista – dodał rzecznik.

Mohammed Haydar Zammar oskarżony jest o pozyskanie dwóch rekrutów, którzy dokonali zamachów terrorystycznych 11 września 2001 w USA.

11 września 2001 w Stanach Zjednoczonych doszło do jednej z większych tragedii obecnego stulecia. Seria zamachów terrorystycznych dokonanych za pośrednictwem uprowadzonych samolotów pasażerskich, których celem stały się bliźniacze wieże World Trade Center oraz gmach Pentagonu w Arlington w stanie Virginia, pochłonęły niemal 3000 osób. Odpowiedzialnymi za ataki uznano islamskich terrorystów związanych z organizacją al-Kaida, na której czele stał Saudyjczyk, Osama bin Laden. 

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com, youtube.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze