Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oto, co nas czeka w najbliższym czasie! Nad Polską będzie...

M.N. 9:53 20 września 2019
pixabay.com
W piątek należy spodziewać się lokalnych opadów deszczu. W całym kraju odczujemy chłód, a na termometrach zobaczymy maksymalnie 16 stopni Celsjusza.

W piątek zachmurzenie umiarkowane i duże. Za wyjątkiem Polski południowo-zachodniej, Wielkopolski i Ziemi Lubuskiej, miejscami wystąpią przelotne opady deszczu, w Tatrach śniegu. Temperatura maksymalna od 13 do 16 st., chłodniej w województwach wschodnich i na Podhalu od 11 do 12 st. Wiatr przeważnie umiarkowany, na północnym wschodzie i wschodzie okresami porywisty, zachodni i północno-zachodni.

W nocy umiarkowane, miejscami wzrastające do dużego. Na północnym wschodzie oraz w pasie nadmorskim miejscami wystąpią opady deszczu. Temperatura minimalna od 2 st. i 4 st. na wschodzie i w kotlinach sudeckich, do 5 st. i 9 st. na pozostałym obszarze, najcieplej na Wybrzeżu od 10 do 12 st., najchłodniej będzie w obszarach podgórskich Karpat około 0 st. Wiatr słaby i umiarkowany, na północy i północnym wschodzie przeważnie umiarkowany i okresami porywisty, południowo-zachodni i zachodni.

W sobotę umiarkowane, na północnym wschodzie kraju okresami duże i tam możliwe opady deszczu. Temperatura maksymalna od 16 do 19 st., cieplej na zachodzie kraju około 20 st., jedynie na północnym wschodzie i na Podhalu od 13 do 15 st. Wiatr słaby i umiarkowany, w pasie nadmorskim umiarkowany i dość silny, na Mazowszu i Lubelszczyźnie okresami porywisty, zachodni i południowo-zachodni.

Źródło: IAR, media

Wczytuję ocenę...
TAGI: Polska, pogoda


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze