Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ostre słowa Bońka po zamachu w Nicei: W.....a mnie robienie z Europy Eurabii

ap 15:07 15 lipca 2016
Zbigniew Boniek, prezes PZPNFlickr/ Piotr Drabik/ CC BY 2.0
Prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej odniósł się na Twitterze do wczorajszego zamachu w Nicei, w wyniku którego zginęły 84 osoby, a ponad 100 zostało rannych. "Minutą ciszy i marszami protestu nie obronimy się" – podkreślił Zbigniew Boniek.

"Modlitwa modlitwą to jasne, ale robienie z Europy Eurabii mnie w.....a, minutą ciszy i marszami protestu nie obronimy się" – napisał Zbigniew Boniek.

Do ataku doszło wczoraj około godziny 23. w Nicei na Promenadzie Anglików. Według relacji świadków, rozpędzona ciężarówka wjechała w tłum ludzi, a następnie ich rozjeżdżała. CZYTAJ WIĘCEJ

Zamach miał miejsce w czasie obchodów francuskiego święta narodowego – 14 lipca. W Nicei i wielu innych miastach trwały huczne obchody Dnia Bastylii – święta narodowego, przypominającego o początku rewolucji francuskiej. Na Promenadzie Anglików tłum zebrał się, aby podziwiać pokaz fajerwerków. CZYTAJ WIĘCEJ

Według relacji świadków sprawca jechał promenadą zygzakiem, aby zwiększyć liczbę ofiar. Nie wiadomo jednak do końca, co działo się później. Według części świadków kierowca wysiadł i zaczął strzelać do ludzi. Z kolei inne relacje mówią o tym, że został natychmiast zastrzelony przez policję. Służby oficjalnie podał tylko, że sprawca został "zneutralizowany".

Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze