Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ostatni bastion normalności na Wyspach Brytyjskich padł! Irlandia Płn zaczęła uznawać homo pseudo-małżeństwa

sm 13:28 13 stycznia 2020
Irlandia Północna, jako ostatnia część składowa Zjednoczonego Królestwa, zaczęła uznawać w poniedziałek tzw. "małżeństwa jednopłciowe". Śluby zaczną być udzielane parom tej samej płci za cztery tygodnie.

Od poniedziałku pary homoseksualne mogą zgłaszać zamiar zawarcia "małżeństwa", co biorąc pod uwagę 28-dniowy okres notyfikacji oznacza, że pierwsze ceremonie mogą się odbyć w tygodniu zaczynającym się od 10 lutego.

Również od poniedziałku "małżeństwa jednopłciowe" zawarte w innych częściach Wielkiej Brytanii są uznawane w Irlandii Północnej, z kolei pary heteroseksualne mogą zawierać związki partnerskie, które do tej pory były zarezerwowane tylko dla par jednopłciowych.

Zmiany są efektem poprawki przyjętej w lipcu zeszłego roku przez brytyjską Izbę Gmin, która obligowała rząd do rozciągnięcia na Irlandię Północną ustaw dotyczących przerywania ciąży i małżeństw jednopłciowych, o ile do 21 października 2019 r. nie zostaną przywrócone autonomiczne władze tej prowincji - co stało się dopiero w minioną sobotę.

Psudo - Małżeństwa jednopłciowe są dopuszczone w Anglii, Szkocji i Walii od 2014 r.

Ta nienormalność naprawdę przeraża! 

Źródło: Media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze