Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Orlen zaprezentuje nowy bolid Formuły 1. W ramach zespołu Alfa Romeo Racing Orlen

DW 11:20 20 stycznia 2021
Orlen stawia na sportOrlen
PKN Orlen pochwali się niedługo nowym bolidem dla zespołu Alfa Romeo Racing Orlen.

- Po raz pierwszy w historii prezentacja bolidu na nadchodzący sezon Formuły 1 odbędzie się w Polsce. Dzięki PKN Orlen, należący do zespołu Alfa Romeo Racing Orlen model C41 ujrzy światło dzienne 22 lutego w Warszawie. W wydarzeniu udział wezmą również członkowie zespołu - oznajmił dziś koncern PKN Orlen w specjalnym komunikacie.

- Motorsport to jeden z kluczowych elementów budowania rozpoznawalności marki Orlen - podkreślił prezes PKN Orlen Daniel Obajtek. 

- Zaangażowanie w F1 i współpraca z jedynym Polakiem znajdującym się w prestiżowym gronie kierowców przynosi nam wymierne korzyści. Samego Roberta Kubicę spontanicznie kojarzy z PKN Orlen ponad 70 proc. respondentów, co ma pozytywny wpływ na efektywność reklam, ale też kampanii społecznych - podkreślił Obajtek.

orn_670_01

Prezes PKN Orlen zwrócił uwagę, że współpraca z Alfa Romeo Racing Orlen to nie tylko wyścigi, ale też liczne wydarzenia, które organizowane są wspólnie z koncernem, np. ubiegłoroczne obchody stulecia "Cudu nad Wisłą".

PKN Orlen podkreślił, że dzięki zaangażowaniu w F1 marka Orlen w 2020 r. pojawiła się w ponad 100 tys. artykułów, które według danych Meltwater zostały wyświetlone ponad 359 mld razy. 

Rywalizację na torze F1 transmituje 51 krajowych telewizji, a łączna widownia - według badań Nielsena - sięga 400 mln widzów. 

Źródło: Orlen

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze