Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Organizacje LGBT obchodzą prawo i od "tęczowego piątku" umywają ręce. Rzekomym organizatorem zostają samorządy uczniowskie

K.B. 17:57 21 października 2019
Telewizja Republika
Gościem red. Marcina Bąka był Prezes Fundacji Mamy i Taty Marek Grabowski.

Tematem rozmowy był obywatelski projekt ustawy " Stop pedofilii", który wzbudza niesamowite emocje po stronie lewicowo- liberalnej.

– Pojawia się tam odpowiedzialność karna za propagowanie pedofilii, jednak myślę, że jest to głos rozpaczy rodziców, bo do tej pory zrobiono bardzo niewiele aby powstrzymać proces demoralizacji w szkołach. Sprawa karna jest skomplikowana do przeprowadzenia przez rodziców i tutaj łatwiejsze do wyegzekwowania byłyby grzywny. Nie twierdzę, że projetk jest zły, tylko może okazać się trudny do egzekwowania- powiedział Marek Grabowski. 

"Tęczowy piątek" nie dzieje się pod szyldem żadnej organizacji.

– Zobaczmy jak prawo jest obecnie obchodzone przez Kampanię Przeciw Homofobii. Jesli chodzi o " tęczowy piątek" w szkołach, oni umywają ręce i nie przyznają się do organizacji tego wydarzenia. Organizują to rzekomo samorządy uczniowskie, czyli osoby małoletnie, nie mające odpowiedzialności prawnej. Nasza fundacja zachęca naszych sympatyków do tego, aby dowiedzieć się, czy w szkole planowane są tego typu happeningi i nie posyłać dziecka tego dnia do szkoły. Jako fundacja staramy się zwracać uwagę na pewne problemy i otwierać dyskusję społeczną, jeśli po "wolnym piątku", czyli wydarzeniu, które organizujemy, frekwencja w szkołach będzie niższa to będzie to sygnał, aby skonczyć z biernością i zająć się realnym problemem- ocenił prezes Fundacji Mamy i Taty.

– To bardzo afirmacyjny klip i nasza fundacja przede wszystkim prowadzi działania afirmacyjne. To jest klip próbujacy przywrócić małżeństwu pewną wartość, pokazać, że nie jest to instutycja przestarzała i opresyjna. Dobrze oddaje emocje i sytuacje jakie w małżeństwach się zdarzają. Ważne jest to, że małżeństwoo pozwala nam dojrzeć, uczy nas milości , solidarności i wychodzenia z trudnych sytuacji i tego, że możemy polegać na współmałżonku w tych najtrudniejszych chwilach. Spot nie jest skierowany przeciwko komukolwiek, pewne środowiska od wielu lat atakują rodzinę, pokazują je jako patologie, te zjawiska są marginalne, a rodzina i małżeństwa nie są miejscem, w ktorym jest nasilenie tyhc zjawisk. To właśnie wmałżeństwie te negatywne zjawiska są o wiele rzadsze- powiedział Marek Grabowski w Telewizji Republika.

PONIŻEJ CAŁY SPOT FUNDACJI: 

 

 

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze