Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Opozycja kolejny raz rozrywa szaty! Prawie 60 proc. Polaków popiera pomysł Morawieckiego

sm 9:18 26 kwietnia 2018
fot. pixabay.com
57 proc. Polaków popiera pomysł, by rząd fundował wszystkim uczniom wyprawkę szkolną w kwocie 300 zł. Z kolei połowa obywateli Polski zgadza się, by matki czterech i więcej dzieci otrzymywały emeryturę, nawet jeśli nie były nigdzie zatrudnione. A opozycja po przedstawieniu tzw „piątki Morawieckiego” opowiadała zmyślone historie, że Polacy w ogóle nie popierają takich rozwiązań. A tu proszę ....

Ten sondaż, przeprowadzony przez Wirtualną Polskę nie pozostawia złudzeń : większość Polaków popiera działanie rządu Morawieckiego. Co za tym idzie popiera reformę naszego kraju. Opozycja będzie i robi to zohydzać wszystko, co rząd zaplanuje i zapowie. Wykorzystują do tego media, które niestety maja większy odbiór niż te konserwatywne. Tym bardziej trzeba mobilizować się do tego, by informacja docierała do jak największej grupy Polaków . 

Oto są fakty: 57 proc. Polaków popiera propozycję Mateusza Morawieckiego odnośnie tzw. wyprawki szkolnej dla wszystkich uczniów. 

Połowa Polaków popiera również tzw. pomysł "Mama Plus", czyli wprowadzenie emerytur dla Polek, które urodzą co najmniej czworo dzieci. Przeciwnego zdania jest zaledwie 30 proc Polaków. 

Opozycja co rusz chce narzucić Polakom obraz rządu w czarnych barwach. Niestety, Polacy sami dostrzegają zmiany jakie dzieją się w ich życiu za rządów Zjednoczonej Prawicy. Większość naszych obywateli po prostu żyje w coraz lepszych warunkach bytowych i zawdzięczają to w dużej mierze polityce rządu Zjednoczonej Prawicy. A opozycji zostaje jedynie ... darcie szat!

 

Źródło: Wirtualna Polska

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze