Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Okrutny mord w Sieniawie Żarskiej. W lesie odnaleziono martwego zabójcę Patrycji

JK 11:57 7 stycznia 2021
Sekcja zwłok wykazała, że 25-latka zmarła śmiercią nagłą.facebook/policja
Kilka dni temu w Sieniawie Żarskiej zamordowano 25-letnią Patrycję. Po dwóch dniach od makabrycznej zbrodni odnaleziono sprawcę mordu. Mężczyzna, były partner kobiety, powiesił się w lesie.

Do tej zbrodni doszło kilka dni temu w Sieniawie Żarskiej (woj. Lubuskie). Ciało 25-letniej Patrycji znaleziono w nocy z 3 na 4 stycznia w jej domu. Kobieta była matką kilkuletniego chłopca. Na jej szyi znajdowały się rany kłute.

Sekcja zwłok wykazała, że 25-latka zmarła śmiercią nagłą, a jej zgon był wynikiem wykrwawienia spowodowanego ranami ciętymi zadanymi w okolice szyi.

Policja po znalezieniu zwłok poinformowała o poszukiwaniach 27-letniego Wojciecha P. Według lokalnych mediów mężczyzna zostawił list, w którym przyznał się do morderstwa.

W środę jego zwłoki odnaleziono w lesie w woj. dolnośląskim. Prawdopodobnie odebrał sobie życie przez powieszenie się – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Zielonej Górze Zbigniew Fąfera. Jak zaznaczył rzecznik, przyczynę zgonu mężczyzny ma ustalić sekcja zwłok.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze