Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

OKROPNE! 54–latek z zarzutem gwałtu na trzylatce

M.N. 21:15 23 października 2019
Telewizja Republika
Zarzut gwałtu na 3–letniej dziewczynce postawiła w środę prokuratura 54–letniemu mieszkańcowi jednej z małych miejscowości w powiecie sztumskim (woj. pomorskie).

O postawieniu 54–latkowi zarzutów poinformował prok. Mariusz Duszyński z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku. Wyjaśnił, że poza zgwałceniem, za co kodeks karny przewiduje od 3 do 15 lat więzienia, mężczyźnie postawiono też zarzut zadania dziewczynce obrażeń. 

54–latkowi zarzucono także, że w trakcie zatrzymania naruszył nietykalność policjanta i znieważył funkcjonariuszy „słowami powszechnie uznawanymi za obelżywe”. 

Mężczyzna nie przyznał się do popełnienia czynów, które mu zarzucono i odmówił złożenia wyjaśnień. Prokuratura skierowała do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie podejrzanego na trzy miesiące. Sąd ma podjąć decyzję w tej sprawie w czwartek. 

Do przestępstwa doszło w poniedziałek. Prokuratura nie ujawnia szczegółów, ale lokalne media poinformowały, że tego dnia wczesnym popołudniem 54–latek zabrał trzyletnią córkę sąsiadów z ich podwórka do swojego domu. Zauważył to ośmioletni brat dziewczynki i zaalarmował matkę. 

Źródło: centrumprasowepap.pl, IAR, tvp.info, media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze