Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Okoliczności wydalenia Kozłowskiej z Polski ujawnione! Poważne wątpliwości dotyczą...

M.N. 9:53 20 sierpnia 2018
Twitter
Stanisław Żaryn, przedstawił szczegóły decyzji o wydaleniu z Unii Europejskiej Ludmiły Kozłowskiej, szefowej fundacji "Otwarty Dialog".

- Negatywna opinia przygotowana przez Departament Kontrwywiadu ABW związana jest m.in. z poważnymi wątpliwościami dotyczącymi finansowania kierowanej przez Ludmiłę Kozłowską fundacji, które mogą mieć dalsze skutki prawne - informuje Stanisław Żaryn.

W ubiegłym tygodniu pojawiła się informacja o wydaleniu z Unii Europejskiej Ludmiły Kozłowskiej, szefowej zaangażowanej w antyrządowe protesty fundacji "Otwarty Dialog". Polskie MSW wpisało Kozłowską do Systemu Informacyjnego Schengen, została ona oznaczona najwyższym alertem. Musiała opuścić terytorium UE.

Specjalne oświadczenie w tej sprawie wystosował rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych, Stanisław Żaryn.

"Szef Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, realizując swoje ustawowe obowiązki, wydał negatywną opinię dotyczącą wniosku Pani Ludmiły Kozłowskiej o udzielenie zezwolenia na pobyt rezydenta długoterminowego w UE. W rezultacie Pani Ludmiła Kozłowska została objęta zakazem wjazdu na terytorium Polski oraz Unii Europejskiej" - czytamy w oświadczeniu rzecznika.

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl, Twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze