Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogromny korek na S8. Zderzyły się 4 pojazdy, jedna osoba ranna

JK 19:41 22 września 2020
Zdjęcie ilustracyjnewikimedia.org
- Na trasie S8 na wysokości miejscowości Puchały (woj. mazowieckie) zderzyły się trzy osobówki i jeden samochód ciężarowy. Jedna osoba jest ranna - powiedziała rzeczniczka pruszkowskiej policji kom. Karolina Kańka. Ruch odbywa się pasem awaryjnym.

Na trasie S8 na wysokości miejscowości Puchały (woj. mazowieckie) zderzyły się trzy osobówki i jeden samochód ciężarowy. Jedna osoba jest ranna - powiedziała rzeczniczka pruszkowskiej policji kom. Karolina Kańka.

Jak przekazała policjantka, do zdarzenia doszło we wtorek przed godziną 17 na trasie S8 na odcinku pomiędzy Nadarzynem a Warszawą.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że osobowy mercedes zjeżdżając ze środkowego pasa uderzył w volkswagena, który zjechał na prawy pas i uderzył w ciężarówkę - tłumaczyła. Dodała, że następnie volkswagen dachował i uderzył jeszcze w osobowego hyundaia.

Trzy pasy w kierunku Warszawy zablokowane

Wskazała, że w wyniku zdarzenia ranna została kobieta kierująca volkswagenem. - Kierująca została zabrana do szpitala - podała. Zaznaczyła również, że wszyscy kierowcy biorący udział w zdarzeniu byli trzeźwi.

Z kolei dyżurny punktu informacji drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad poinformował, że po zdarzeniu trzy pasy w kierunku Warszawy są zablokowane. - Ruch odbywa się pasem awaryjnym - podkreślił.

Utrudnienia w tym miejscu mogą jeszcze potrwać ok. 2 godzin.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze