Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogromne emocje w "7x24". Czarnecki: formacja określana jako PO – puste obietnice, denerwuje się, kiedy my obietnice realizujemy

PR 10:19 3 marca 2019
Red. Katarzyna Gójska zaprosiła dziś do studia gości z różnych stron sceny politycznej, by odpowiedzieli jej na bardzo istotne pytania. Chodziło o sprawę postawioną przez wicepremier Szydło i stosunek opozycji do nowego programu PiS i powiększania się Koalicji Europejskiej, do której przyłączył się niespodziewanie PSL. Goście odnieśli się także działań ekstradycyjnych Stefana Michnika.

Do wspólnego studia Telewizji Republika i Polskiego Radia 24, red. Katarzyna Gójska zaprosiła – Ryszarda Czarneckiego (Prawo i Sprawiedliwość), Marcina Święcickiego (Platforma Obywatelska), Pawła Sałka (Kancelaria Prezydenta), Agnieszkę Ścigaj (Kukiz'15), Jana Filipa Libickiego (Polskie Stronnictwo Ludowe), Adriana Zandberga (Partia Razem).

Z jednej strony, krystalizują się listy wystawione do eurowyborów przez PiS, z drugie, wciąż tworzy się i zmienia kształt Koalicja Europejska. Wokół spraw z tym związanych, oscylowały tematy poruszane przed red. Gójska.

Najpierw, politycy odnosili się do tego, czy popierają postulaty programowe, które niedawno przedstawił PiS. Wicepremier Szydło, skierowała do opozycji wprost pytanie o poparcie dla programu 500+ na każde dziecko, 13. renty i emerytury oraz zniesienia PIT dla osób do 26 roku życia. Ten temat, oraz sprawa przyłączenia PSL do KE zdominowały dzisiejszą dyskusję. Niezwykle ciekawy był równiż fragment rozmowy, w który senator Libicki podkreślił potrzebę sporządzenia protokołów rozbieżności wewnątrz Koalicji Europejskiej, natomiast poseł PO oznajmił, że nie rozumie po co miałby powstać taki dokument.

Oto niektóre wypowiedzi polityków z dzisiejszego programy "7x24":

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze