Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogórek o Kaczyńskim: To wybitny strateg, który ...

sm 13:37 6 marca 2017
Telewizja Republika
Magdalena Ogórek w rozmowie z Łukaszem Warzechą (tygodnik "Do rzeczy") zachwala zdolności polityczne prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Mówi wprost: Kaczyński to „wybitny strateg” i „realizuje wizję Polski, wobec której opozycja jest kompletnie bezsilna”.

Magdalena Ogórek, po raz kolejny zachwala postać Jarosława Kaczyńskiego. Na pytanie czy Kaczyński to geniusz, Ogórek odpowiada: – Na pewno jest wybitnym politycznym strategiem. Realizuje wizję Polski, wobec której opozycja jest kompletnie bezsilna. Potrafi w paru krótkich zdaniach sprowadzić opozycję do parteru i wykazać jej porażającą indolencję intelektualną".

I dalej o prezesie PiS: – Nie ma dziś w Polsce innej osoby, która miałaby całościową wizję Polski – uważa. – Liderzy opozycji grają w innej lidze. Niestety, podwórkowej. Projekt realizowany przez PiS to przebudowa demokracji, która do tej pory miała charakter korporacyjny, gdzie kawałki państwa oddane zostały w dzierżawę wpływowym grupom. Istota demokracji została sprowadzona do rytuału głosowania, w którym ktokolwiek by wygrał, to i tak rządzili ci sami – przekonuje Magdalena Ogórek w „Do Rzeczy”.

 

Źródło: do rzeczy

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze