Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogórek o Biedroniu: nie udźwignie roli lidera. Wiosna to wydmuszka serwująca Polakom produkt petropodobny

pmb 11:51 17 lutego 2019
Twitter/Telewizja Republika
Znam Biedronia wiele lat. Ten człowiek na konwencji Wiosny nie był nim. On nie udźwignie roli lidera. (...) Wiosna Biedronia to wydmuszka serwująca Polakom produkt petropodobny – powiedziała Magdalena Ogórek w TVP Info.

– Wiosna Biedronia to wydmuszka serwująca Polakom produkt petropodobny. Dlaczego nie podkreśla się, że Biedroń korzysta z Ruchu Palikota, z SLD? To nie jest nowe. To tylko nowe opakowanie – podkreślała dziennikarka.

– Znam Biedronia wiele lat. Ten człowiek na konwencji Wiosny nie był nim. On nie udźwignie roli lidera. Pamiętam, jak próbował wejść do polityki. Dał się wykolegować, nie radził sobie w ruchach politycznych. To samo spotkało Ryszarda Petru – mówiła.

Entuzjazmu nie kryją natomiast działacze Wiosny. „Seria sondaży od dłuższego czasu pokazuje, że bez Wiosny nie będzie można odsunąć PiS od władzy. Zatem, zachęcam zarówno działaczy PO, jak i tych publicystów, którzy jeszcze tego nie zauważyli, do przemyślenia swoich strategii i zaprzestania atakowania nowej formacji” – napisał na Twiterze Krzysztof Śmiszek (polityk Wiosny, a prywatnie partner Roberta Biedronia).

Źródło: wp.pl/twitter.com/tvp.info

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze