Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogórek: GW i TVN rozpoczął kampanię Tuskowi, ale nie dopilnowano PR-u

kos 12:30 23 kwietnia 2017
Magdalena Ogórek, publicystkaTelewizja Republika
Dzisiejsza „Polityczna Kawa” w dużej mierze poświęcona była przesłuchaniu Donalda Tuska w prokuraturze. Gośćmi Tomasza Sakiewicza byli Magdalena Ogórek, publicystka, Ryszard Czarnecki, wiceprzewodniczący Parlamentu Europejskiego i Marek Król, publicysta.

 

"W polityce liczą się realne szable" 

– Zgadzam się z tym, że ci którzy są zawiedzeni rządem, bo coś nie idzie za szybko, jak widzą Tuska i ludzi za nim, to myślą, że może PiS nie jest święty, ale tych ludzi nie można dopuścić ponownie do władzy. Dzisiaj beneficjentem jest też Schetyna, bo Tusk może zrobił dobrą rzecz dla Platformy, ale zrobił tez dobrą rzecz dla swojego przeciwnika – Schetyny. To także sygnał dla polskich służb w przyszłości, że tego typu działania mogą skończyć się więzieniem. W tym momencie wraca powaga polskiego państwa. Ta wiadomość, że nawet były premier, nie może być świętą krową – trafnie ocenił Ryszard Czarnecki.

– Zrobiono show tylko po ty, by wykreować wizerunek Tuska jako męczennika. Wirtualna Polska, popełniła artykuł, że Tusk wyglądający z okna jest jak wyglądający z okna papież. Taki artykuł postał i o tym trzeba wspominać. To też wszystkie ręce na pokład w mediach. Widać, że kampania Tuska wystartowała – dodaje Magdalena Ogórek.

– W polityce liczą się realne szable, poza kruchą opozycją wobec Schetyny nie ma zagrożenia wewnątrz, bronią go sondaże, faktem jest, że nikt nie będzie podnosił buntu, gdy partia wygrała z Nowoczesną wyścig o przywództwo opozycji. Schetyna nie jest charyzmatyczny, ale jest sprawnym organizatorem – zakończył Ryszard Czarnecki.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze