Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości

ASy 13:09 29 października 2020
Dyktandodyktanda.pl
Jest to inicjatywa, która nie tylko pozwoli uczcić ten szczególny dla Polaków dzień zgodnie z regułami #zostańwdomu, ale jednocześnie ma charakter charytatywny.

Za każdego uczestnika, która w dniu 11 listopada 2020 r. rozwiąże specjalnie z tej okazji opracowane dyktando, serwis dyktanda.pl
przekaże 1 zł na cel społeczny lub charytatywny.

Konkretny cel wybiorą wspólnie, w drodze głosowania, wszyscy, którzy włączą się w akcję i podejmą się napisania Ogólnopolskiego 

Dyktanda na Święto Niepodległości.

Uczestnicy zmierzą się z dyktandami przygotowanymi przez wybitnych językoznawców. Dyktando dla osób dorosłych przygotuje prof. dr hab. Tadeusz Zgółka, wiceprzewodniczący Rady Języka Polskiego. 

Autorem dyktanda dla uczniów szkół średnich jest prof. dr hab. Mariusz Rutkowski z Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. 

Do wzięcia udziału organizatorzy zachęcają również uczniów szkół podstawowych, na których czekać będą dyktanda w trzech kategoriach wiekowych.

Zapisywać się na Ogólnopolskie Dyktando na Święto Niepodległości oraz zgłosić cel charytatywny lub społeczny można na stronie:
https://dyktanda.pl/dyktando-na-swieto-niepodleglosci

Źródło: dyktando.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze