Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oficjalne oświadczenie PZN-u ws. Jana Ziobry. Związek skreślił go z kadry B

am 17:19 17 stycznia 2018
Telewizja Republika
Pojawiło się oficjalne oświadczenie Polskiego Związku Narciarskiego ws. ostatnich zarzutów Jana Ziobry pod adresem trenerów kadry reprezentacji. PZN uznał je za subiektywne, po czym wydalił skoczka z kadry B.

Filmy udostępnione przez Jana Ziobro  wywołały chaos w środowisku skoków narciarskich. Ziobro najpierw ogłosił zawieszenie kariery, później oskarżył trenerów o dyskryminację i bezpodstawne odstawienie go od kadry A. W ostatnim opublikowanym materiale, nie szczędzi słów pod adresem Adama Małysza.

Dziś, na stronie PZN opublikowano oświadczenie dot. ostatnich wypowiedzi Jana Ziobry.

"Po zapoznaniu się z przebiegiem uczestnictwa oraz ze stanowiskiem sztabu szkoleniowego Kadry B oraz Dyrektora Adama Małysza, które dotyczyły publicznych wypowiedzi zawodnika Jana Ziobry, Prezydium PZN stwierdza, że odczucia zawodnika o dyskryminowaniu Go przez członków sztabu szkoleniowego są nieuzasadnione, a powołania do udziału w zawodach FIS były podyktowane tylko i wyłącznie aktualnym poziomem sportowym. Warunków tych, w ocenie sztabu szkoleniowego zawodnik nie spełniał" - czytamy w oświadczeniu.

W związku z zawieszeniem kariery, podjęto decyzję o usunięciu Ziobry z kadry B.

" W związku z oświadczeniem zawodnika o zawieszeniu swojej kariery sportowej, Prezydium PZN podjęło decyzję o skreśleniu Jana Ziobry ze składu Kadry Narodowej B w skokach narciarskich z dniem 15.01.2018 roku" - informują działacze.

Całość oświadczenie mogą Państwo przeczytać TUTAJ.

Źródło: sportowefakty.wp.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze