Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ofensywna "obrona praworządności" w wykonaniu Markowskich! Internauci są rozczarowani: duża skaza na autorytecie

am 16:47 6 września 2018
facebook.com/@Perfect
Polskie środowisko artystyczne przesiąknięte jest dziś liberalną ideologią. Każdy, kto legitymuje się mianem "nowoczesnego i postępowego", z lubością krytykuje obóz rządzący. Do narracji nienawiści dołączają kolejni! Na profilu zespołu Perfect pojawiło się zdjęcie, które nie pozostawia złudzeń. Koszulki z napisem "konstytucja" są dziś wyjątkowo wymowne…

Pod zamieszczonym zdjęciem natychmiast pojawiła się lawina komentarzy. Niektórzy sympatycy zespołu okazali niesmak spowodowany fotografią. Wieloletni fani ubolewają, że Grzegorz Markowski postanowił opowiedzieć się po jednej ze stron politycznego konfliktu.

 

"To już nie lata 80-te gdzie wróg polityczny był jasno określony... lepiej się skoncentrować na muzyce niż na polityce..." – napisał jeden z użytkowników Facebooka. "I po co wam to? Myślałem ze tak szanowane osoby ze świata muzyki są ponad to..." – czytamy w kolejnym komentarzu. "Zawsze szanowałem państwa jako artystów i jeśli umieją państwo śpiewać to proszę to dalej robić a nie bawić się w politykę bo najwidoczniej nie macie dobrego rozeznania..." – napisała internautka.

 

Nie zabrakło jednak słów uznania. " Artyści mają obowiązek angażować się polityczne gdy czas jest ku temu. Łamanie Konstytucji jest takim czasem" – pisze jeden z internautów.

 


Źródło: facebook.com

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze