Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Odnaleziono kamień inny niż wszystko, co wiedzieliśmy do tej pory. Może być starszy niż Słońce

PR 10:35 17 stycznia 2018
twitter.com/BigNewsPl
„Hypatia” to dosłownie kamień nie z tej Ziemi, bo nie jest podobny do niczego innego co wcześniej było badane przez człowieka. Może być starszy niż Słońce i być kluczem do rozwikłania wielu zagadek. W badaniach nad pozaziemskim znaleziskiem brał udział Polak, Wojciech Przybyłowicz. Jest inny niż wszystko, co widzieliśmy do tej pory – twierdzą naukowcy.

Kamień o nazwie „Hypatia” został znaleziony na południowym-zachodzie Egiptu. Wyniki badań nad obiektem, przeprowadzone za pomocą różnych technik, wskazują, że kamień ma pozaziemskie pochodzenie.

Budowa strukturalna znaleziska zbliżona jest do diamentu a sam kamień, mógł powstać w trakcie kształtowania się układu słonecznego.

Naukowcy twierdzą, że "Hypatia" może być kluczem do zrozumienia, w jaki sposób powstał w ogóle system słoneczny. Może zmienić nasze dotychczasowe poglądy na proces jego tworzenia. W skład skały wchodzą minerały, niepodobne do niczego innego co wcześniej było badane przez człowieka. Odnaleziona „Hypatia” zawiera mikro-mineralne związki, które nie występuję nigdzie indziej w naszym regionie kosmicznym czy badanych do tej pory meteorytach i kometach.

 

 

 

 

 

 


Źródło: sciencedirect.com, dailymail.co.uk, twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.151/2) - PROF. PANFIL OPOWIADA O ANDRZEJU CZAJKOWSKIM, KTÓREGO ZABIŁ MICHNIK
Wczytuję komentarze...
Najnowsze