Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oddanie pieniędzy mafiom, podwyższenie wieku emerytalnego... Minister Szynkowski vel-Sęk prezentuje alternatywną Piątkę Koalicji Europejskiej

am 18:16 26 lutego 2019
Telewizja Republika
– Albo za wszelką cenę będzie się starano przelicytować Prawo i Sprawiedliwość, albo postawić wiarygodne obietnice – wskazał na możliwe scenariusze po stronie opozycji wiceminister spraw zagranicznych Szymon Szynkowski vel-Sęk.

– Na pokładzie opozycji zapanował chaos po ogłoszeniu naszych propozycji. Są (opozycja - przyp. red.) w pewnym klinczu. Mam nadzieję, że pojawi się odpowiedź z ich strony. Albo za wszelką cenę będzie się starano przelicytować Prawo i Sprawiedliwość, albo postawić wiarygodne obietnice – rozpoczął kandydat na posła do Parlamentu Europejskiego z list Prawa i Sprawiedliwości.

Minister Szynkowski vel Sęk prześmiewczo przedstawił alternatywny pakiet propozycji, jaki Koalicja Europejska mogłaby przedstawić.

 

"Wiarygodna Piątka Koalicja Europejskiej" wg ministra Szynkowskiego vel-Sęka:

➡️ Podwyższenie wieku emerytalnego

➡️ Rezygnacja z programów prorodzinnych

➡️ Oddanie pieniędzy mafiom vatowskim

➡️ Odebranie prawa rodzicom ws. wieku, w jakim ich dzieci pójdą do szkół

➡️ Kradzież pieniędzy z funduszy emerytalnych

 

– Listy (Koalicji Europejskiej - przyp. red.) w różnych regionach będą się składały z bardzo różnych osób. Ktoś, kto będzie chciał zagłosować na Jerzego Buzka, może realnie oddać mandat Leszkowi Millerowi – prawdopodobne jest wszak, że znajdą się na wspólnej liście. Wyborcy będą musieli bardzo uważać, oddając swój głos. Mimo to, nie będą mieli gwarancji, że nie oddają głosu w ciemno – tłumaczył. Jak wskazał, kandydatów Zjednoczonej Prawicy w nadchodzących wyborach do Parlamentu Europejskiego łączą " konserwatywne wartości".

Stefan Michnik wciąż w Szwecji

Przypomnijmy, że w listopadzie ub.r. Wojskowy Sąd Okręgowy w Warszawie wydał wobec b. stalinowskiego sędziego europejski nakaz aresztowania (ENA), a w styczniu do Sądu Rejonowego w Göteborgu, właściwego ze względu na miejsce zamieszkania podejrzanego, skierowany został wniosek o zgodę na wydanie Michnika Polsce. Z kolei na początku lutego szwedzki sąd podjął decyzję o niewyrażeniu zgody na wydanie Stefana Michnika.

– To rzecz niesłychana. Michnik ma na swoim koncie 30 zbrodni sądowych, tylko z powodów ideologicznych, bez uwzględnienia okoliczności łagodzących. Wśród jego ofiar jest kobieta w ciąży. Na prośbę premiera Morawieckiego wezwałem ambasadora Szwecji, aby jasno stwierdzić, że się z tym nie zgadzamy. Zbrodnie na ludności się nie przedawniają – podsumował.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze