Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Od września w warszawskich szkołach ruszy edukacja seksualna. Dlaczego Trzaskowski nie udziela żadnych informacji?!

pmb 13:55 31 lipca 2019
pixabay.com
Warszawski ratusz odmawia podania informacji na temat planowanych od września zajęć edukacji seksualnej – informuje Instytut Ordo Iuris.

"Na miesiąc przed rozpoczęciem roku szkolnego wciąż nie są znane szczegóły programu edukacji seksualnej, której wprowadzenie w warszawskich szkołach od 1 września zapowiedział prezydent Rafał Trzaskowski. Zajęcia te, zgodnie z 'deklaracją LGBT', mają uwzględniać 'kwestie tożsamości psychoseksualnej i identyfikacji płciowej' i opierać się na kontrowersyjnych wytycznych WHO. Warszawski ratusz konsekwentnie unika odpowiedzi na pytania o to, jaki będzie ich koszt, program oraz forma prawna ich organizacji" – informuje Ordo Iuris.

– Wszystko wskazuje na to, że program warszawskiej edukacji seksualnej zostanie wprowadzony w pośpiechu, bez pozostawienia miejsca na weryfikację zgodności z podstawą programową. Precedens w tym zakresie został już ustanowiony przez Rafała Trzaskowskiego w styczniu, kiedy narzucił on warszawskim szkołom obowiązek przeprowadzenia w ciągu zaledwie dwóch tygodni zajęć dotyczących 'mowy nienawiści' – skomentował Nikodem Bernaciak z Centrum Analiz Ordo Iuris.

Źródło: ordoiuris.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze