Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obrzydliwe insynuacje Dulkiewicz! Porównuje czasy stalinowskie i pacyfikację z '70 do rządów PiS!

pmb 21:59 19 czerwca 2019
Wikipedia/Artur Andrzej/CC BY-SA 4.0
1 stycznia 1950 r., w czasach kiedy szalały ciemne czasy stalinizmu, o których chyba mało kto chce pamiętać... To wtedy, z dniem 1 stycznia 1950 r. zostały znacjonalizowane zbiory muzealne. Czy dzisiaj chcecie doprowadzić do tego samego? Czy naprawdę to są wasze wzorce? – pyta Aleksandra Dulkiewicz polityków PiS.

Pokażmy co powiedziała prezydent Gdańska Aleksandra Dulkiewicz...

1 stycznia 1950 r., w czasach kiedy szalały ciemne czasy stalinizmu, o których chyba mało kto chce pamiętać... To wtedy, z dniem 1 stycznia 1950 r. zostały znacjonalizowane zbiory muzealne - publiczne i wszystkie inne prywatne

Czy dzisiaj chcecie doprowadzić do tego samego? Czy naprawdę czasy stalinowskie są wzorem dla kilku posłów? 

– Kiedy myślę o graniu kartą niemiecką, co niestety bardzo często się zdarza. Dzisiaj straszycie niemieckością Gdańska. Dzieje się to nieustająco. 

– Kiedy młodych chłopaków, którzy służyli w Milicji Obywatelskiej, w LWP, wysyłano na robotników w Grudniu 70', także mówiono im wtedy, że jest to dokończenie sprawy niemieckiej na Pomorzu. Czy naprawdę to są wasze wzorce? 

Zobacz także: Dulkiewicz ostrzega! "Oni chcą odebrać Westerplatte Gdańskowi. Zrobię wszystko co możliwe, w walce z opresyjnym PiS-em" 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze