Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obowiązek wspierania ideologii LGBT?

8:29 16 sierpnia 2019
Wikimedia Commons/Waving Rainbow Flag/Twin Cities Pride Parade/Tony Webster
Kierowca autobusu w Anglii został zawieszony za to, że odmówił prowadzenia pojazdu z tęczowymi kolorami promującymi ideologię LGBT. Firma autobusowa, dla której pracuje mężczyzna, została powiadomiona przez pasażerkę i rozpoczęła śledztwo w tej sprawie.

Kierowca autobusu w Norwich w hrabstwie Norfolk we wschodniej Anglii został zawieszony po odmowie kierowania pojazdem, który został przyszykowany na cześć parady równości celebrującej ideologię LGBT.


Burzę rozpętała oburzona 19-letnia pasażerka, która nagłośniła, że kierowca, po tym jak zauważył, że numer autobusu wyświetla się w kolorach tęczy, zdecydował się przesiąść za kierownicę innego pojazdu. Czym opóźnił wyjazd o 10 minut. Ze słów kobiety wynika, że mężczyzna tłumaczył, że nie będzie prowadził tego autobusu, ponieważ promuje on ideologię LGBT.

Robiąc mu zdjęcie, studentka Rebecca Sears zdecydowała poskarżyć się do firmy autobusowej Konectbus, opisać incydent w mediach społecznościowych i opowiedzieć o całej sprawie brytyjskim mediom.

– Mam tylko nadzieję, że nie powiedział tego w obecności kogoś, kto jest gejem – powiedziała kobieta.

– Nie wiedział, czy ja jestem lesbijką, czy dwie pozostałe pasażerki. Po prostu to powiedział – żaliła się mediom Sears.

 

Więcej w najnowszej "Codziennej".

 

 

Źródło: Wojciech Zdrojkowski / Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze