Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obniżenie podatków i wyższy standard życia. Premier Kopacz zapowiada zmiany

zm 8:52 26 czerwca 2015
FLICKR/ Saeima/CC BY-SA 2.0
– Najważniejszym sporem tej kampanii nie będzie podział PO–PiS, tylko to, czy uda nam się obronić Polskę przed koalicją wielkiego zamętu – mówi w wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" premier Ewa Kopacz.

Premier w wywiadzie dla gazety podkreślała, że we wrześniu Platforma przedstawi plan reform i zmian, który zapewnią, że "Polska będzie domem szczęśliwych ludzi, w którym będą panowały dostatek i bezpieczeństwo".

Wśród zapowiadanych zmian Ewa Kopacz wymienia obniżenie podatków, pomoc osobom mającym problem ze spłatą kredytów, zwiększenie wydatków na żłobki i przedszkola czy program pomocy osobom starszym. – Polacy będą mieli zdecydowanie wyższy standard życia. Nie tylko infrastrukturę. Konsekwentnie dążę do tego, aby ludzie, którzy przez ostatnie lata znosili niedogodności, odetchnęli – zapowiada premier Kopacz w rozmowie z dziennikarzami Rzeczpospolitej.

Odpowiadając na pytanie o słaby wyniki PO w sondażach Ewa Kopacz tłumaczy, że "zapanowała moda na krytykowanie Platformy i jej działań", która nie może jednak "przesłonić" dokonań partii z ostatnich kilku lat. – Złożyłam Polakom obietnicę, której dotrzymuję. Przez kolejne lata, razem z nimi, chcę urządzać nasz wspólny dom – powiedziała premier Kopacz.

Źródło: wp.pl, rp.pl, onet.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze