Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obława na siedzibę Fundacji Walki z Korupcją w Moskwie. Nawalny: nie ma zatrzymanych, zajęto wszystkie przedmioty

PR 12:11 26 grudnia 2019
twitter.com/navalny
Podczas nalotu na Fundację Walki z Korupcją rosyjskiego opozycjonisty, zajęto wszystkie urządzenia znajdujące się pomieszczaniach siedziby – podał Navalny. Wbrew medialnym doniesieniom, nikt nie został zatrzymany - co potwierdził sam Navalny.

Rosyjskie służby weszły dziś do siedziby Fundacji Walki z Korupcją gdzie znajduje się również miejsce z którego emitowane są programy streamowane na platformę YouTube opozycjonisty.

Rzeczniczka Nawalnego alarmowała na początku, że Navalnego zatrzymano bez podania powodu. Szybko jednak okazało się to nieprawdą co zdementował sam zainteresowany.

Nawalny oznajmił, że nikt nie został zatrzymany jednak zajęto wszystkie przedmioty w siedzibie.

Wskazał również, że nalotu dokonano dziś dlatego, by uniemożliwić mu przeprowadzenie emisji programu, który miał prowadzić na żywo. 

 - Najnowsze wiadomości: nie ma osób zatrzymanych. Po prostu wyciągnęli mnie z biura (z jakiegoś powodu). Pomieszczenia Fundacji Walki z Korupcją i kanału Youtube Navalnylive zablokowane przez służby. Wszystkie przedmioty są zajęte. Dzień na akcję został wybrany specjalnie, dziś miałem prowadzić stream na żywo - napisał w mediach społecznościowych Aleksiej Nawalny

 

 

 

 

 

 Czytaj także:

Korea Północna chce wznowić testy rakietowe? Amerykanie prowadzą loty zwiadowcze; sytuacja jest napięta

Źródło: twitter, media

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze