Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

O włos od tragedii! Matka w ostatniej chwili złapała dziecko [WIDEO]

M.N. 9:55 28 czerwca 2019
YouTube
Dzięki niesamowicie szybkiej reakcji matka uratowała życie syna. Chłopiec wypadł z balkonu na klatce schodowej, ale w ostatniej chwili kobieta zdołała złapać go za nogę.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez kamerę monitoringu Matka i syn wyszli z windy i kierowali się do biura firmy budowlanej w mieście Medellín w Kolumbii. Kobieta rozmawiała przez telefon, a ciekawski maluch podszedł do poręczy.

W pewnym momencie dziecko potknęło się i wypadło za barierki na czwartym piętrze. Matka natychmiast ruszyła mu na pomoc. W ostatniej chwili rzuciła się na ziemię i chwyciła chłopca za nogę.

Następnie na nagraniu widać, jak do kobiety podbiega kilka osób. Pomogli jej wciągnąć dziecko z powrotem na piętro. Mężczyzna, który stał w pobliżu, szybko zbiegł po schodach, prawdopodobnie spodziewając się upadku chłopca.

Gdyby nie szybka reakcja matki, dziecko mogłoby nie przeżyć. Niektórzy internauci twierdzą, że kobieta powinna pozwać firmę za brak zabezpieczeń. Zdarzają się jednak też komentarze, w których użytkownicy krytykują matkę za używanie telefonu.

Źródło: o2.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.163/1) - OTWARTY DIALOG I ROSYJSKI WYWIAD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze