Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

O 20:30 msza św. w intencji śp. Pawła Adamowicza, którą będzie transmitować TV Republika!

M.N. 16:28 14 stycznia 2019
fot. Wikimedia Commons/JorgeLasca
Na mszę św. w intencji zmarłego dziś prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza zapraszają dziś metropolita warszawski kard. Kazimierz Nycz oraz premier Mateusz Morawiecki. Msza odbędzie się w Archikatedrze Warszawskiej o godz. 20:30. Telewizja Republika będzie transmitować to wydarzenie!

Metropolita Warszawski Kard. Kazimierz Nycz oraz Premier Mateusz Morawiecki zapraszają wszystkich do udziału we Mszy św. żałobnej w intencji śp. Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Msza św. zostanie odprawiona w Archikatedrze Warszawskiej dziś o godz. 20:30 – napisał na Twitterze ks. Przemysław Śliwiński. 

Prezydent Gdańska Paweł Adamowicz w niedzielę wieczorem został zaatakowany nożem w Gdańsku przez 27–letniego Stefana W., który podczas finału WOŚP wtargnął na scenę. Prezydent w bardzo ciężkim stanie trafił do szpitala, gdzie był operowany. 

O śmierci prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza poinformowali w poniedziałek po południu doktor Tomasz Stefaniak, dyrektor ds. lecznictwa Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego w Gdańsku i minister zdrowia Łukasz Szumowski.

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


KONFEDERACJA WPISAŁA SIĘ JAKO POŻYTECZNI IDIOCI W NARRACJĘ PLATFORMY - RAFAŁ ZIEMKIEWICZ
Najnowsze