Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy szef Pentagonu radykalnym przeciwnikiem Rosji

kos 16:04 2 grudnia 2016
generał James „Wściekły Pies” Mattistwitter @The_NewRight
James „Wściekły Pies” Mattis będzie osobą, która stanie na czele Pentagonu w administracji Donalda Trumpa. Portal Niezalezna.pl przedstawił obszerną sylwetkę Mattisa.

Mattis urodził się w 1950 t., był generałem w Korpusie Piechoty Morskiej USA, od 2013 r. znajdował się na emeryturze. Wcześniej kierował Centralnym Dowództwem USA. Był zadeklarowanym przeciwnikiem resetu z Kremlem.

– To postać zbliżona do generała Pattona – powiedział Donald Trump.

Mattis wielokrotnie wypowiadał się o tym, że mimo polityki dezinformacji i moskiewskiej kampanii propagandowej, to Rosję należy uważać za największego przeciwnika Stanów Zjednoczonych. Przyszły Sekretarz Obrony USA wielokrotnie powtarzał, że działania Putina to gra, która chce rozbić NATO.

W artykule opublikowanym w „US Naval Institute” gen. James „Wściekły Pies” Mattis ostrzegał, że aneksja Krymu przez Rosję i ingerowanie Kremla w sytuację na Wschodzie Ukrainy stanowi poważne zagrożenie dla bezpieczeństwa i stabilizacji w regionie, co ignorowała administracja Obamy.

Mattis swój przydomek uzyskał po krwawej bitwie w Faludży, która była jednym z najcięższych starć w trakcie ofensywy w Iraku w 2003 r. Przyszły Sekretarz Obrony swoja służbę wojskową rozpoczął w 1969 r.

 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - HANNA SHEN, EWA ISZORO - NIE MOŻNA WIERZYĆ CHIŃSKIM DANYM NA TEMAT EPIDEMII
Wczytuję komentarze...
Najnowsze