Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nowy spot PO. Schetyna: PiS niszczy polską konstytucję

ma 17:18 29 kwietnia 2016
przewodniczący PO Grzegorz SchetynaYOUTUBE.COM
Lider Platformy Obywatelskiej Grzegorz Schetyna w nowym klipie swojej partii przekonuje społeczeństwo do uczestnictwa w manifestacji KOD i opozycji. Marsz pod hasłem "Jesteśmy i będziemy w Europie" odbędzie się 7 maja. – 7 maja Polacy pokażą, że znów chcą walczyć o polskie prawo, demokrację i o wolność. O Polskę w Europie – mówił Schetyna.

7 maja to „Dzień Europy”. Tego dnia liderzy PO, .Nowoczesnej, PSL i KOD organizują wielki marsz opozycji, w ramach poparcia dla obecności Polski w Unii Europejskiej.

– Możesz bezczynnie patrzeć, jak PiS niszczy polską konstytucję i polskie prawo, ale możesz też się na to nie zgodzić. Nieważne, na kogo głosowałeś w wyborach. Nieważne, czy jesteś z Pomorza, Dolnego Śląska czy Lubelszczyzny. Ważne, żebyś był z nami – zachęcał Grzegorz Schetyna.

7 maja będziemy razem i powiemy bardzo głośno – jesteśmy i będziemy w Europie – kontynuował lider PO.

Przypomnijmy, że prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz zaprosiła tego dnia do stolicy wiceszefa Komisji Europejskiej Fransa Timmermansa, aby wziąć udział we „wspólnym świętowaniu Dnia Europy”. Ten jednak odmówił przyjazdu. CZYTAJ WIĘCEJ...

 


Źródło: youtube.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze